אודות

משימה

פרואקטיב4 פותחה כדי לענות על הצורך לחבילת BPM אותה ניתן לפרוס במהירות ובקלות, תוך שמירה על טווח מחירים סביר, ומסייע להשיג יעילות ושיפור בניהול ובארגון תהליכים עסקיים, המובילים לביצועים משופרים.

צוות הישום של חברת פרואקטיב 4 אס.סי.אם בע"מ, מביא ידע רב ונסיון בעבודה מול מגוון מערכות מידע ארגוניות (BPM, SCM, ERP).

צוות הפיתוח של מע' Proactive4 ממשיך לספק תכונות מוצר חדשניות ומגיב במקצועיות, בעקביות, ובמהירות לצרכים העולים מהלקוחות ומהשותפים העסקיים.

היסטוריה

חברת פרואקטיב 4 אס.סי.אם בע"מ נוסדה בשנת 2010 על ידי שתי חברות תוכנה מובילות בישראל. טוגאדר מערכות אינטרנט בע"מ ואינטנטיה ישראל בע"מ.

אינטנטיה ישראל המתמחה ביישום פרוייקטי M3- ERP בהיקף מלא. אינטנטיה ישראל הינה נציגתה של חברת Infor העולמית, חברת ה- ERP השלישית בגודלה בעולם.

עד כה החברה הובילה בהצלחה מעל 140 פרוייקטים בארץ ובעולם. היכולת והניסיון הרב של אינטנטיה ישראל הביאו לשתי זכיות רצופות ב פרס עולמי מטעם חברת Infor הניתן על רמת יעילות ומצוינות בפרויקטים תוך עמידה במסגרת תקציב ולוחות זמנים.

צוות החברה מונה כ- 70 עובדים, מומחי ERP מקצוענים ומיומנים, מהנדסי תעשייה וניהול, בעלי ותק עשיר באפיון ויישום מערכת ERP בחברות תעשייתיות ומסחריות. הצוות מלווה את הלקוח לאורך כל שלבי הפרויקט ועד לסיומו המוצלח.

לאינטנטיה ישראל יתרון בולט ביישום מערכת ERP בענפי התעשייה והמסחר, הנובע מידע נצבר וממיקוד המומחים בחברה בצרכי הלקוחות בענפי פעילות אלה. הידע מושג בתהליך מתמיד של עדכון המערכת בכל השינויים והחידושים, וזאת על מנת להמשיך ולקדם את לקוחות החברה, לייצר להם ערך עסקי ולשמור על יתרונם היחסי בענף.

טוגאדר מערכות אינטרנט בע"מ נוסדה בשנת 2005 על ידי אנשי מקצוע מתעשית התכנה בישראל במטרה לפתח את כלים מובילים לתחום שרשרת אספקה (SCM) ע"י יישומים אינטרנטיים מתקדמים המקדמים שיתוף פעולה, אינטראקציה ושקיפות בתוך שרשרת האספקה.